“Nie ma większej agonii, niż noszenie w sobie nieopowiedzianej historii.

– Maya Angelou

Bardzo długo szukałam miejsca, w którym czułabym się dobrze, tak naprawdę dobrze. Bez presji robienia więcej, szybciej, bycia jakąś. Miejsca, która prowadzi za rękę, w której ważny jest człowiek i to, w którym jest punkcie swojego życia, a nie rozwiązania “pasujące dla każdego”.

Miejsca, które uczy nie tylko rozwijać dochodowe marki, ale przede wszystkim stawać w pełni w swojej sile. Miejsca, w którym większą frajdę dają nam nie cyferki z kolejnych kampanii, ale to, co z tymi pieniędzmi robimy. Dla siebie. Dla świata.

Szukałam. Nie znalazłam, więc takie miejsce postanowiłam stworzyć. Tak narodziła się Szkoła Widoczności pod hasłem- wezwaniem “Autentyczność przyciąga”.

Miejsce, w którym wszystkie części Ciebie są mile widziane.

Bo ważna jesteś Ty. Twoja historia. To, za czym stajesz. To, co dla Ciebie ważne. To, co czyni Ciebie Tobą. To, jak wychodzisz i pokazujesz siebie światu, bez okradania siebie z poczucia własnej wartości i wartości tego, czym chcesz się dzielić. Tu i teraz (z całym pozwoleniem sobie na rezygnowanie z tego, co nie jest już Twoje i wybierania innej drogi).

To zmienia wszystko. Absolutnie wszystko.

 • Twoje podejście do mediów społecznościowych i jak w nich działasz
 • sposób, w jaki mówisz o swoich ofertach
 • sposób, w jaki tworzysz i dzielisz się swoimi darami ze światem
 • ile i jak zarabiasz, ale też to, co z tymi pieniędzmi robisz
 • jakie relacje budujesz
 • jakie granice wyznaczasz
 • jak dbasz o siebie na wielu poziomach
 • jak odpoczywasz
 • jak radzisz sobie z porażkami

Zadam Ci ważne pytanie:

A co, jeśli uwierzyłabyś w siebie

i w swój biznes, tak niepodważalnie?

 

O czym byłby Twój biznes i Twoje życie?

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, o której chcę Ci wspomnieć: Szkoła Widoczności to nie tylko miejsce, w którym uczymy się i działamy, bo bez działania nie zbudujesz marki, jaką chcesz mieć. Ale tutaj tak samo ważne, jak działanie, jest Twoje zdrowie psychiczne! Tutaj łączymy budowanie biznesu z psychologią. Zrywamy z presją robienia szybciej, więcej, lepiej. To nie jest nasza droga. Idziemy we własnym tempie po to, co w pełni nasze.

Ten świat nie potrzebuje więcej przemęczonych i przepracowanych kobiet, które wyzyskują siebie do granic! Ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii, Twojej odwagi! Ciebie żywej!

Już czas, abyś ZOBACZYŁA SIEBIE w pełni. Już czas, abyś wzięła w dłonie swoje własne życie, swoją moc i sprawczość i uchwyciła ją z całych sił.  Aby nikt nie mógł jej podważyć i odebrać. Twoją niepodważalną i niezachwianą moc.

Oto, jak wygląda pisanie własnego scenariusza w moim biznesie? 

 • zrezygnowałam z rozpoznawalnego na całym świecie dyplomu, bycia facylitatorką Brené Brown, aby prowadzić własne autorskie programy pracy ze wstydem
 • ograniczyłam do minimum wywiady, wystąpienia, współprace, bo chcę więcej czasu spędzać z moją rodziną i ze stadem
 • nie boję się porażek i lubię siebie za to, jak z tymi porażkami sobie radzę
 • od samego początku mam markę, która aktywnie zaangażowana jest nie tylko w ratowanie zwierząt, ale również w pomoc organizacjom wspierającym najbardziej potrzebujących w Polsce i na świecie
 • dzielę się sobą z odwagą i bez przepraszania

Każda z nas ma swoją własną historię do opowiedzenia

To, co ważne dla mnie, nie musi być ważne dla Ciebie. Jesteś tutaj, aby dzielić się swoją własną historią, nie cudzą. Tylko Ty możesz wnieść swój unikalny dar do świata. Nie naśladując innych, ale stając się w pełni sobą. Moja droga, jesteś nie  do podrobienia. 

A jestem tutaj, aby dać Ci wiedzę, narzędzia i wsparcie, abyś mogła to w końcu dostrzec i zaczęła budować życie i biznes według własnego scenariusza.

Życie i biznes, które nie są oparte na hektolitrach stresu, hardcorowych listach rzeczy do zrobienia, czy wyzyskiwaniu siebie do granic. Życie i biznes, które wyrażają w pełni to, kim jesteś i to, co chcesz wnosić do świata. Markę, która świetnie zarabia i angażuje się w czynienie tego świata lepszym miejscem. Kobietę, która w życiu i w biznesie, całym sercem staje za sobą z wielką odwagą. Bez przepraszania.

Tylko teraz masz możliwość przetestować Szkołę Widoczności przez miesiąc, uzyskując dostęp do:

 • 3 warsztatów na żywo: Grzeczne dziewczynki nie zarabiają w trakcie, których zmieniamy naszą relację z zarabianiem, sprzedawaniem i promowaniem naszych produktów i usług (wartość: 399 zł.)
 • 2 prywatnych odcinki podcastu Autentyczność przyciąga (wartość 199 zł.)
 • pełnego kurs: Treści, które przyciągają, czyli jak tworzyć treści, które sprawią, że Twoja marka stanie się widoczna (wartość: 987 zł.)
 • grupy wsparcia, w której możesz zadawać mi pytania (bezcenne)

Startujemy 12.06. W tym dniu otrzymasz dostęp do kursu, podcastu oraz 1 dnia warsztatu. 

Ten świat czeka na Twoją historię. Chodź, zróbmy wspólnie coś odważnego!

Cały dochód przeznaczamy na budowę Przystani – miejsca dla ludzi i pokrzywdzonych zwierząt.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Na jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów masz przez miesiąc. Potem możesz przedłużyć obecność w Szkole.

Kiedy zobaczę, jak wygląda zawartość całej Szkoły?

Pod koniec pierwszego miesiąca otrzymasz zaproszenie do pełnej Szkoły i będziesz mogła zobaczyć, co znajdzie się w środku i wtedy podjąć decyzję, czy zostajesz, czy się żegnamy.