Pokaż światu to, kim jesteś naprawdę.

Wybierając odwagę, a nie perfekcjonizm.

Twoja droga od “nigdy dość dobra” do poczucia własnej wartości, które nie podlega żadnym negocjacjom i odwagi do działania.

Grzeczne dziewczynki starają się bardzo.

Aby ukryć to, co ich zdaniem narazi ich na brak akceptacji.

Aby nie popełnić błędu.

Aby nie narazić siebie na krytykę.

Aby wszystko, łącznie z nimi, było doskonałe.

Ta pogoń za doskonałością sprawia m.in., że:

  • Nie zaczynają lub nie kończą zadań
  • pracują ponad miarę
  • nie odpoczywają
  • krytykują siebie
  • odkładają na później
  • doświadczają dużo lęku i niepokoju
  • wątpią w siebie i w to, co mają do zaoferowania temu światu

Wmawiają sobie, że tak bardzo się starają/robią tak dużo/poczekają jeszcze jeden dzień, zanim zaczną / opublikują /zabiorą głos (czyt. są perfekcyjne), bo naprawdę im zależy na jak najlepszych rezultatach.

Perfekcjonizm to nie dążenie do jak najlepszych rezultatów. To przekonanie, że jak będziemy wyglądać doskonale, robić wszystko perfekcyjnie, to unikniemy tego, czego tak bardzo się boimy, czyli krytyki, odrzucenia, wstydu.

Kiedy dorastałyśmy w środowisku, w którym mocno podkreślano, jakie powinnyśmy być, perfekcjonizm stał się zbroją, która miała nas chronić właśnie przed tym, czego tak bardzo się bałyśmy- przed odrzuceniem.

Uwierzyłyśmy, że kiedy w końcu będziemy DOSKONAŁE, to będziemy kochane

i akceptowane. To w końcu będziemy czuć się bezpiecznie.

I tak zaczęła się pogoń za doskonałości.

Perfekcjonizm to przekonanie, że jak będziemy wyglądać doskonale, robić wszystko perfekcyjnie, to unikniemy tego, czego tak bardzo się boimy, czyli krytyki, odrzucenia, wstydu.

W perfekcjonizmie nie chodzi o dążenie do jak najlepszych rezultatów. W perfekcjonizmie chodzi o to, czego się boisz!

Jeśli “nigdy dość dobra” i :nigdy dość dobrze” to zdania, które definiują Ciebie i wszystko, co robisz, to jesteś w dobrym miejscu!

To, czego potrzebujesz to oduczania się starej opowieści o sobie i uczenia się nowej. Nowej historii i nowych lekcji, które zaprojektowane są w taki sposób, aby jak najpiękniej i jak najpełniej wesprzeć Cię w odwadze stawania się tym, kim naprawdę jesteś i rezygnowania z pogoni za perfekcjonistyczną wizją odnośnie tego, jaka powinnaś być i co powinnaś żyć.

 

To kompletna droga dla marzycielek, wizjonerek, twórczyń i edukatorek, które są gotowe stawać w pełni za sobą i za tym, co dla nich ważne.

Dla kobiet, które chcą wybierać odwagę, a nie perfekcjonizm.

 

Pokażę Ci, jak przejść od:

✓ umniejszania tego, kim jesteś i okradania się z wewnętrznego bogactwa do pełnego poczucia, że to, co robisz i to, kim jesteś jest wystarczająco dobre

✓ odkładania wszystkiego na później do wyznaczania i realizowania planów, które są oparte na totalnej trosce o siebie (i Twoje marzenia!)

✓ paraliżującego lęku przed tym, co pomyślą inni ludzie do stawania w pełni za tym, co dla Ciebie ważne. Z odwagą i bez przepraszania!

✓ porażki, która się stopuje do śmiałego działania i całkowitego przedefiniowania Twojej relacji z błędami i upadkami, abyś mogła powiedzieć: “lubię moje błędy i lubię to, jak radzę sobie z tymi błędami”

✓ uzależniania poczucia własnej wartości od tego, co na zewnątrz do poczucia własnej wartości, które nie podlega żadnym negocjacjom

✓ od perfekcjonizmu do odwagi- odwagi bycia sobą i odwagi do działania w zgodzie z tym, kim jesteś i co dla Ciebie ważne

 

Brave, not perfect to 7-tygodniowa podróż, która krok po kroku przeprowadzi Cię od poczucia “nigdy dość dobra” do pełnego poczucia własnej wartości i odwagi stawania za sobą i za tym, co dla Ciebie ważne. Z odwagą i bez przepraszania.

Kurs przeznaczony jest do pracy indywidualnej, a to oznacza, że idziesz w swoim tempie, wracając do materiałów tyle razy, ile będziesz tego potrzebować, bo dostęp masz na zawsze. Każdy tydzień to nowy moduł, który pojawi się na platformie Szkoły Widoczności. Zobacz przystanki na tej drodze:

 

Moduł 1. Nigdy dość dobra, czyli jak pracować z poczucia bezwartościowości.

Moduł 2. Zbroja perfekcjonizmu, czyli wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na temat perfekcjonizmu.

Moduł 3. Antidotum na perfekcjonizm.

Moduł 4. Puszczam kontrolę.

Moduł 5. Odkładam na później zadania, pracę, siebie, czyli bierzemy czas i życie w swoje ręce.

Moduł 6. Lęk przed porażką i brak decyzji.

Moduł 7. Odwaga do działania, czyli robię to, co niekomfortowe i ważne. W końcu!

BONUS: Nawyk bycia autentycznie zadbaną, czyli od bycia wiecznie zajętą do dbania o siebie i swoje potrzeby.

 

Na wszelki wypadek, gdybyśmy się nie poznały…

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i uczę odwagi! Jestem psycholożką, coachem, uczennicą B. Brown (tak, tak, zrezygnowałam z bycia facylitatorką!) oraz Tary Mohr.

Prowadzę Szkołę Odwagi oraz Szkołę Widoczności- miejsce, z którego cały dochód przeznaczamy na czynienie dobra. Prowadzę również Wędrującą z wilkami- rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych po przejściach oraz przystań dla uratowanych zwierząt.

Jestem autorką dwóch książek: Listy Pełne Mocy i Kim będziesz, kiedy staniesz się sobą.

Wierzę, że ten świat potrzebuje Twojego głosu, Twojej historii i Twojej odwagi.

Stworzyłam ten kurs, żebyś powiedziała TAK sobie. Wielokrotnie.

Tak swoim marzeniom i planom. Tak temu, co Cię woła. Tak temu, kim naprawdę jesteś. Tak- stawaniu w pełni za sobą.

Tak- uznaniu własnej wartości. Tak -temu, co ważne. Tak- temu, czego się boisz.

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i mówisz TAK sobie! Robisz to, co odkładałaś na wieczne “kiedyś”. Masz plan według, którego działasz i wiesz, że nic, absolutnie nic, nie jest w stanie Cię zatrzymać!

I robisz to, na co masz dziką ochotę, bez przejmowania się, co pomyślą inni ludzie. 

Chcesz?

Naucz się wybierać odwagę, a nie perfekcjonizm!

Program startuje 3.11.2023. o godz. 10.00

PŁATNOŚĆ JEDNOARAZOWA:

897 zł. 

PŁATNOŚĆ RATALNA

3 x 300 zł. 

(druga rata płatna do 30 dni po pierwszej wpłacie)